Pieteikties Pieteikties Pieteikties

Lēts hostings

Ne vienmēr lēts hostings ir pati labākā izvēle. Lai nodrošinātu lētu uzturēšanu, lielākā daļa lētāko hostinga pakalpojumu sniedzēju izmanto vecus un neuzticamus serverus, nodrošina vāju klientu atbalstu un ierobežotu uzglabāto datu apjomu. Šie mēģinājumi ierobežot izedevumus nozīmē galvassāpes un nevajadzīgus darbspējas laika ierobežojumus, kas izmaksās vairāk kā 1.50 vai 3.00 EUR, ko ik mēnesi ietaupīsiet, izvēloties lētāko iespējamo hostinga plānu.

Zemāk redzamajā sarakstā salīdzināti labākie uzturētāji, kas nodrošina lētus hostinga pakalpojumus. Lai uzzinātu vairāk nospiediet uz uzņēmuma logo, lai sazinātos ar uzņēmumu, kas nodrošina labas kvalitātes pakalpojumus par zemām cenām.

Ikmēneša maksa (ar PVN 21%) 2.05 EUR4.10 EUR3.49 EUR3.99 EUR4.16 EUR4.99 EUR
Diska vieta 10 GB50 GB 10 GB100 GB10 GB5 GB
Domēnu skaits 515210012
Apakšdomēnu skaits NeierobežotsNeierobežots10NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Tīkla trafiks Neierobežots
Ikdienas rezerves kopēšana
Hostinga vadības panelis cpanlecpanleparallelscpanlecpanlecpanle
Web skriptu kolekcija * 300+ web scripti ar Softaculous300+ web scripti ar SoftaculousPlesk300+ web scripti ar Softaculous300+ web scripti ar SoftaculousWebsite Builder 22 templates
Site Builder
.lv domēns uz gadu (ar PVN 21%) 12.10 EUR12.10 EUR8.80 EUR12.10 EUR14.23 EUR13.99 EUR

Serveris (Linux)

PHP 5.6, 7, 8
Python
Perl
CGI
Ruby on Rails
CDN cloudflarecloudflarecloudflarecloudflarecloudflare

Datu bāzes

mysql NeierobežotsNeierobežots
Neierobežots1Neierobežots
phpmyadmin

Mājas lapas vadība

FTP lietotāji
Cron jobs
.htaccess
SSL protokols
Apmeklējumu statistika

E-pasts

Pastkastīšu skaits
POP3, IMAP, SMTP, Web-mail
NeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots20Neierobežots
E-pasta pretvīrusu aizsardzība
Anti-spam
Citi plāniCiti plāniCiti plāniCiti plāniCiti plāniCiti plāni

Pirms pāris gadiem lētākie uzturēšanas pakalpojumi maksāja aptuveni 7.00 EUR mēnesī. Parādoties uzņēmumiem, kas piedāvāja vēl lētāku uzturēšanu, cenas ievērojami samazinājās. Tagad lēti hostinga pakalpojumi atrodami it visur. Tomēr ne visi no neskaitāmajiem lēto uzturēšanas pakalpojumu sniedzējiem ir vienādi. Zemāk atradīsiet galvenos aspektus, kas jāņem vērā, izvēloties lētāku mājas lapas hostingu.

  1. Uzticamība, uzticamība un vēlreiz uzticamība: lai gan lielākā daļa lēto hostinga pakalpojumu sniedzēju sola 99,9% darbspēju, daudzi no tiem nespēj šo solījumu īstenot. Lai izveidotu šo topu, mēs vairāk nekā 3 mēnešu garumā apkopojām datus, kas iegūti 2 gadu laikā, lai iekļautu tikai tos uzņēmumus, kas piedāvā uzturēšanu par zemu cenu, vienlaikus nodrošinot labu darbspēju, klientu apkalpošanu un uzticamību. Kā jau ar jebkuru pakalpojumu, sūdzības atrast ir vienkārši, bet mēs salīdzinājām sūdzību skaitu ar pozitīvo komentāru skaitu, lai noteiktu visu minēto uzņēmumu uzticamību.
  2. Klientu atbalsts: mēs veicām testu, apzvanot dažādus lētā hostinga pakalpojumu sniedzējus un dažos gadījumos lielāko daļu laika pavadījām gaidot atbildi. Citās reizēs ar mums sarunājās kompetenti un zinoši uzņēmuma pārstāvji. Mūsu izvēlētie uzņēmumi nodrošina kvalitatīvu atbalstu klientiem ar dažādām makas lapas prasībām. Klientu atbalsts ir ļoti svarīgs, jo nekad nav iespējams paredzēt, kad kaut kas var noiet greizi. Ja kaut kas nenotiek kā plānots, jums jābūt pārliecinātiem, ka klientu atbalsta nodaļa būs gatava jums palīdzēt.
  3. Neierobežots uzglabāto datu apjoms: Daudzi lētākie hostinga plāni ierobežo katram kontam pieejamo uzglabāto datu apjomu un joslas platumu. Šis faktors ir ļoti svarīgs un mēs atklājām, ka dažādi pakalpojumu sniedzēji pret to izturas atšķirīgi. Ja jums pieejams pavisam neliels datu apjoms, jo esat izvēlējušies lētu hostingu, tad pavisam iespējams, ka jums pietrūks vajadzīgās vietas. Ja tā notiek, tad rezultātā lētais hostings būs nācis jums par sliktu. Ja nespēsiet uzglabāt visu nepieciešamo informāciju vai lapa pārtraukts darbību nepietiekama joslas platuma dēļ, jūs varat ciest zaudējumus.
  4. Naudas atgriešana bez ierunām: Labākie lēto hostinga pakalpojumu sniedzēji demonstrē pārliecību par saviem pakalpojumiem, piedāvājot neierobežotu naudas atgriešanu. Ja uzņēmums piedāvā šādu garantiju, varat būt droši, ka tas darīs visu, lai nodrošinātu jūsu lapas uzturēšanu. Šādi uzņēmumi nevēlas savus klientus piesaistīt tikai uz pāris mēnešiem – tie vēlas uzturēt savu klientu lapas pastāvīgi. Pat uzņēmumi, kas nodrošina lētus hostinga pakalpojumus, vēlas sadarboties ar jums ilgtermiņā,
  5. Bezmaksas domēna vārds vai domēna vārda pārcelšana: Mājas lapas pārcelšanai pie lētāka hostinga nevajadzētu jums izmaksāt ne nieka, ja jums ir savs domēna vārds. Ja tā nav, ar bezmaksas domēnu varēsiet ietaupīt pāris latus. Jebkurā gadījumā šo iespēju piedāvā lielākā daļa labāko lēto hostinga pakalpojumu sniedzēju.
  6. Mūsu labāko lēto hostingu sniedzēju tops lielā mērā balstās uz darbspējas laika nodrošinājumu un klientu atbalstu, kas ir svarīgākie uzturēšanas piedāvājuma aspekti. Mūsuprāt, viss pārējais ir papildus bonuss. Lai gan varētu būt kārdinoši izvēlēties vislētākos uzturēšanos pakalpojumus darbspējas laika ierobežojumi un vājš klientu serviss nav to 14 vai 20 Eur vērts, ko jums varētu izdoties ietaupīt.