Pieteikties Pieteikties Pieteikties

ASP hostings

ASP hostings izmanto Microsoft Active Server Pages (ASP) tehnoloģijas, kas izmanto servera skriptu un HTML, lai veidotu dinamiskas mājas lapas. Piemēram, varat izmantot ASP, lai izveidotu mājas lapu, ar atšķirīgu saturu, kas parādās atkarībā no tā, vai apmeklējat lapu pirmoreiz vai atkārtoti. ASP vietnes var tikt izmantotas, lai radītu aktuālo informāciju par produktu, lietotājiem ievadot pieprasījumus MS SQL datu bāzē.

Uzņēmēji var izmantot ASP, lai integrētu jau pastāvošās datu bāzes, klientu apkalpošanas un citas aplikācijas savām mājas lapām un iekštīkliem.

ASP parasti atbalsta Windows serveri, it īpaši NT un tās var rakstīt, izmantojot Microsoft Visual Basic (VBScript) un Jscript skriptus. Pati jaunākā versija ir ASP 3.0, lai gan lielākā daļa ASP hostingu atbalsta arī vecākās versijas.

Liela daļa ASP hostings atbalsta arī ASP.Net, kas ir vēl viena servera skritpēšanas aplikācija, kurā apvienojas ASP un Microsoft .NET iespējas.

Populārākās ASP aplikācijas ietver MegaBBS paziņojumus, Livio WEB Calendar, VCalendar, Active Server Pages Guestbook, dBlog, VisuBox čatu, Comersus ASP iepirkšanās grozu un JMail e-pasta programmu. ASP komponenti atbalsta arī tādas funkcijas kā ASPEmail, ASPFormMail, ASPTear un ASPUpload.

ASP hostingi parasti piedāvā dažādas iespējas, ieskaitot Perl, PHP, Python un CGI atbalstu, kā arī papildaplikācijas kā ColdFusion un Miva Merchant.

Neņemot vērā skripta specifikācijas, pārliecinieties, ka izvēlētais ASP hostings nodrošina arī citas jums vajadzīgās iespējas, ieskaitot adekvāta uzglabātā datu apjoma un joslas platuma nodrošināšanu, e-pasta kontus, datu bāzes, kontroles paneli, WebMail, FTP pieeju, e-pārdošanu, kā arī tādas aplikācijas kā blogi, diskusiju forumi, čats, foto galerijas u.c.

Izvēloties asp.net hostinga plānu, apsveriet arī uzturētāja piedāvāto klientu atbalsta programmu. Visi šeit norādītie hostingi nodrošina labāko apkalpošanu pa telefonu un e-pastu – varēsiet būt droši, ka, ja arī kas noies greizi, jūsu mājas lapa atkal būs darba kārtībā jau pavisam drīz. Katra minētā uzņēmuma darbinieki ir pieredzējuši un spēs tikt galā ar praktiski jebkuru problēmu, ar ko sastapsieties.


Izdevīgākie ASP hostinga piedāvājumi