Pieteikties Pieteikties Pieteikties

PHP hostings

PHP lapas uzturētāji ļauj izmantot visas atvērtā koda PHP programmēšanas valodas iespējas. PHP kodi ir ietverti HTML lapās un tos izpilda uzturētāja serverī, lai radītu dinamisku vietnes saturu. Pateicoties tā popularitātei, PHP atbalsta dažādas operētājsistēmas un platformas, taču parasti tiek izmantota LAMP (Linux operētājsistēmas, Apache serveru programmatūra, MySQL datu bāze un PHP) struktūra.

Jaunākās PHP versijas ir PHP 4 un PHP 5. PHP skripta uzvedību iespējams individuāli pielāgot, izmantojot php.ini konfigurācijas failu. Ja jums šāda iespēja ir svarīga, pārliecinieties, ka izvēlētais PHP hostings atbalsta php.ini failus.

PHP atbalsta MySQl datu bāzi, tādēļ arī tik daudz dinamisku un datiem bagātu vietņu kā Wikipedia, Facebook un Yahoo! izmanto PHP skriptus.

Citas populātas PHP aplikācijas ietver phpBB ziņu forumu, WordPress blogošanas skriptu, GBook viesu grāmatu, X7 čatu, osCommerce un CubeCart iepirkšanās grozus, phpForms veidlapas, PHP list e-pastu saraksta pārvaldītāju, WebCalendar, un PHP-Nuke un Mambo satura pārvaldīšanas sistēmas.

PHP hostings nav ieteicams variants mājas lapu īpašniekiem, kas vēlas izmantot Active Server Pages vai Visual Basic, jo tiem abiem nepieciešams Windows hostings. Tomēr tā ir efektīva iespēja, ja plānojat izmantot CGI, Perl, PHP vai citas atvērtā koda un Unix aplikācijas.

Neņemot vērā skripta specifikācijas, pārliecinieties, ka izvēlētais PHP hostings nodrošina arī citas jums vajadzīgās iespējas, ieskaitot adekvāta uzglabātā datu apjoma un joslas platuma nodrošināšanu, e-pasta kontus, datu bāzes, kontroles paneli, WebMail, FTP pieeju, e-pārdošanu, kā arī tādas aplikācijas kā blogi, diskusiju forumi, čats, foto galerijas u.c.

Tāpat apsveriet to, kādu klientu atbalstu nodrošina izvēlētais uzturētājs. Labs PHP hostings būs sasniedzams pa telefonu 24h diennaktī un 7 dienas nedēļā. Visi mūsu norādītie uzņēmumi būs jums pieejami, kad vien tas būs nepieciešams.


Izdevīgākie PHP hostinga piedāvājumi