Pieteikties Pieteikties Pieteikties

Linux hostings

Šeit aplūkosim labākos Linux hostinga pakalpojumu sniedzējus. Salīdzināsim 3 labāko Linux mājas lapu uzturētāju hostinga plānus, izcenojumu, uzglabāto datu apjomu, joslas platumu un domēnu skaitu, ko iespējams piesaistīt vienam kontam – visu, kas nepieciešams lēmuma pieņemšanai. Kad esat izdarījuši izvēli, nospiediet uz saites, lai pieteiktos.

Linux (vai Unix) mājas lapu uzturētāji saviem serveriem izmanto bezmaksas atvērtā koda Linux operētājsistēmas. Linux hostings parasti paļaujas uz LAMP struktūru, kas nozīmē, ka tie izmanto Linux operētājsistēmas, Apache serveru programmatūru, MySQL datu bāzi un PHP skriptu.

Tā kā Linux hostings balstās uz atvērtā koda programmām, tā ļauj izmantot daudz un dažādu citu bezmaksas, atvērtā koda aplikāciju un skriptu, ieskaitot CGI, Perl, PHP un MySQL datubāzi. tas nozīmē, ka Linux hostings ir daudz elastīgāka un lētāka nekā Windows hostings. Linux serveri, atšķirībā no Windows serveriem, atbalsta arī Telnet, kā arī darbojas ātrāk nekā Windows serveri, kas nozīmē ātrāku jūsu mājas lapas ielādi.

Linux atbalsta arī tādas aplikācijas kā Evolution, Firefox interneta pārlūku, GNOME darbvirsmu, Open Office, PostgreSQL un Python.

Linux hostings nozīmē stabilu un uzticamu vidi jūsu mājas lapai, kā arī mazākas prasības serveru resursiem. Atvērtā koda programmēšana nozīmē, ka jums būs iespējams ātri un vienkārši izlabot jebkādas sīkas problēmas, kas varētu rasties lapas darbībā.

Liela daļa Linux māja slapu uzturēšanas plānu piedāvā visu, sākot ar pašiem lētākajiem (pat bezmaksas) pakalpojumiem pamata dalītā hostinga veidā līdz augstākā līmeņa specializētajam hostingam ar vairākām datu bāzēm, drošām e-pārdošanas iespējām un visdažādāko aplikāciju atbalstu. Īstais plāns apmierinās visas jūsu vajadzības, ieskaitot pietiekošu uzglabāto datu apjomu un joslas platumu, e-pasta kontus, datu bāzes, kontroles paneli, WebMail, FTP pieeju, e-tirdzniecību un dažādu aplikāciju, piemēram, blogu, diskusiju forumu, php hostings, čata, foto galeriju u.c. atbalstu.

Tātad, ja meklējat kvalitatīvu mājas lapu uzturēšanu par zemu cenu, lētākie Linux hostinga plāni visticamāk ir pareizā izvēle. Ja jums nav nepieciešamas uz Windows balstītas programmas, nav vajadzības maksāt papildus.


Izdevīgākie Linux hostinga piedāvājumi