Pieteikties Pieteikties Pieteikties

Windows hostings

Windows mājas lapu uzturētāji izmanto Microsoft Windows programmatūru. Operētājsistēma ļauj Windows hostings nodrošināt savus klientus ar tādām Microsoft licencētām aplikācijām un tehnoloģijām kā ASP, .NET, Visual Basic, Visual Interdev un ColdFusion.

Windows hostings nodrošina tiešu atbalstu mājas lapām, kas veidotas Microsoft FrontPage. Ja uzturētājs izmanto Unix/Linux, jāpārliecinās, ka uzņēmums atbalsta FrontPage indeksus, kas izmantoti jūsu mājas lapā. Citas Microsoft aplikācijas Linux hostings neatbalsta.

Windows nodrošina pazīstamu vidi jūsu mājas lapas administrēšanai un pārvaldīšanai. Ja jūtaties ērti, lietojot Windows mājas vai darba datorā, jums būs salīdzinoši vienkārši sākt pārvaldīt savu mājas lapu ar Windows servera palīdzību.

Windows hostings ir loģiskākā izvēle, ja plānojat savā mājas attīstīt vai lietot daudz Windows aplikāciju. Tāpat tā ir labākā izvēle, ja plānojat integrēt mājas lapu Access datu bāzē, jo izmantojot Linux serveri šo datu bāzi būs nepieciešams konvertēt, kas nav ne viegli, ne vienkārši.

Windows hostings atbalsta ne tikai Windows aplikācijas – tai būtu jāspēj nodrošināt arī citas vajadzības, ieskaitot adekvāta uzglabātā datu apjoma un joslas platuma nodrošināšanu, e-pasta kontus, datu bāzes, kontroles paneli, WebMail, FTP pieeju, e-pārdošanu un ar Windows savietojamus skriptus, kā arī tādas aplikācijas kā blogi, diskusiju forumi, čats, foto galerijas u.c. Uzturētājam jānodrošina 24/7 tehniskais atbalsts, atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem un cita veida atbalsts, kas palīdzēs jums uzlabot savu mājas lapu.

Apsverot izvēli par labu Windows hostingam, vienmēr ņemiet vērā klientu atbalsta kvalitāti. Veidojot savu topu, mēs ņemam vērā izmaksas, piedāvātās iespējas un tehnisko atbalstu, lai nodrošinātu jūs ar visplašāko informāciju. Visi nosauktie uzņēmumi piedāvā lielisku klientu apkalpošanu.


Izdevīgākie Windows hostinga piedāvājumi